Loading…

Fero dhe Arbenita qenkan martuar: Këtë po e tregon reperi për festën e Valentinit

  • 14/02/2020 | 18:01

Fero dhe Arbenita qenkan martuar: Këtë po e tregon reperi për festën e Valentinit

Lidhja, ndarja dhe përsëri lidhja e reperit Fero dhe modeles Arbenita ka bërë bujë mediatike, por dyshja sot u kthye përsëri temë e diskutimin në po të njejtat media, transmeton Gazeta Metro.


Kjo ka ardhë si pasoj e asaj që Arbenita ka postuar një fotografi me Feron, pikërisht ditën e të dashuruarëve, nga ku uroi edhe të gjithë të dashuruarëve.

“Happy Valentine’s day“, ka shkruar Arbenita në mbishkrimin e fotografisë.

View this post on Instagram

 

Happy Valentine’s day 👅

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

Ajo po qëndron pranë të dashurit të saj në Gjermani, ndërsa në këtë fotografi Fero i ka lënë komentin: “Gruja jem”, duke bërë me dije që punët qëndrojnë shumë mirë për çiftin.

Ndryshe Fero ka kohë që është zhvendosur të jetoj dhe të punoj në Gjermani, duke qenë kështu edhe më afër të dashurës së tij, Arbenitës./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë