Loading…

Fero dhe Arbenita shijojnë pushimet luksoze në Dubai

  • 05/10/2022 | 13:01

Fero dhe Arbenita shijojnë pushimet luksoze në Dubai

Arbenita Ismajli dhe Fero, janë duke i kaluar pushimet e tyre në Emiratet e Bashkuara Arabe.


E nuk mungojnë edhe postimet e momenteve nga atje.

Dyshja së fundmi kanë shpërndarë disa fotografi së bashku nga desert Safari, ku edhe kanë shijuar eksperiencën në shkretëtirë.

“Habibi nuk mund të blesh atë që nuk është në shitje”, ka shkruar ajo.

Në prill të vitit të kaluar ata u bënë prindër për herë të parë.

Ndërsa pushimet janë duke i kaluar pa vajzën e tyre.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë