Loading…

Fero flet për shtatzaninë e Arbenitës

  • 02/02/2021 | 08:15

Fero flet për shtatzaninë e Arbenitës

Çifti i famshëm Arbenita Ismajli e Fero kanë arritur të jenë në qendër të vëmendjes që kur zyrtarizuan lidhjen e tyre.


Dyshja gjithmonë lenë hapësirë për dyshime rreth raporteve të tyre, duke u ndarë e ribashkuar shpesh herë.

Duket se kohët kanë ndryshuar, pasi çifti po shkojnë drejtë një rruge më serioze, duke bashkëjetuar.

Më herët kishte zëra për një shtatzëni të mundshme të modeles dhe ishte Fero i cili në një intervistë në “NIN” nuk e hodhi poshtë këtë por as nuk e konfirmoj.

“Ka mundësi, përderisa po bashkëjetojmë, ka mundësi, dhe për zgjerimin e familjes. Ajo është gjithçka për mua” shtoi ai.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë