Loading…

Fero jep lajmin e shumëpritur

  • 23/06/2022 | 15:38

Fero jep lajmin e shumëpritur

Reperi nga Gjilani, Fero, ka dhënë lajmin që fansat e prisnin me padurim.


Duke publikuar një sekuencë të shkurtër, ai zbuloi se ka gati këngën e re.

“Befasia” ishte që publikimi i projektit pritet të bëhet sot në ora 18:00.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FERO (@ferofera)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë