Loading…

Fero ofendoi Motrat Mustafa: Reagon publikisht ndaj kësaj

  • 10/04/2020 | 19:36

Fero ofendoi Motrat Mustafa: Reagon publikisht ndaj kësaj

Ditën e sotme Fero publikoi këngën e re në të cilën ofendoi edhe Noizyn por edhe muzikën që bëjnë motrat Mustafa, transmeton Gazeta Metro.


Ai tha se ky project është diss për Noizyn, mirëpo orë më vonë reagi me një postim duke spjeguar se ai nuk ka dashur të i ofendoj Motrat Mustafa.

“Fansa du me ju lajmru diqka, ju lutna mos disrespektoni Motrat Mustafa, nAsni mnyr dissi nuk osht per ato, dissi osht ju e dini per kon. Kerkoj falje Motrav Mustafa edhe kom respekt per juve”, ka shkruar ai.

Më poshtë mund ta dëgjoni edhe këngën, ku Fero i përmendi Motrat Mustafa./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë