Loading…

Fero tallet me Unikkatilin, e etiketon në njoftimin e një restoranti ku kërkohet ndihmës-kuzhinier dhe enëlarës

  • 03/11/2021 | 21:05

Fero tallet me Unikkatilin, e etiketon në njoftimin e një restoranti ku kërkohet ndihmës-kuzhinier dhe enëlarës

Reperi i njohur shqiptar, Fero, ka treguar disa herë se nuk gëzon respekt për disa prej emrave shqiptarë eminent të muzikës hip-hop.

E një ndër ta duket se është edhe reperi shqiptar Unikkatil, i cili jeton dhe vepron në Amerikë.

Me këtë të fundit, Fero madje është tallur publikisht në rrjetet sociale, duke e etiketuar atë në njoftimin e një restoranti që po kërkonte ndihmës-kuzhinier/e, skarist/e dhe enëlarës/e.

Në mesin e shumë komenteve, mund të shihet se spikat kometi i reperit nga Gjilani, i cili i është referuar faktit që flitet se Unikkatil punon në një rrjet restorantesh në Amerikë.

Replikat përbri këtij komenti kanë qenë të shumta, shumica prej të cilëve janë befasuar nga kjo tallje e tij.

Ndërkohë deri më tani, nuk është se është ditur publikisht për ndonjë raport jo të mirë dhe disrespektues mes Feros dhe Unikatilit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë