Loading…

Fero thyen heshtjen, ka diçka për t’i thënë Arbenitës

  • 24/01/2020 | 20:09

Fero thyen heshtjen, ka diçka për t’i thënë Arbenitës

Ditë më parë u publikua një video në të cilën shihej e dashura e reperit Fero, Arbenita Ismajli në momente romantike me ish të dashurin.


Pas bujës së madhe në media, Arbenita u mundua të sqaronte gjithë këtë situatë duke thënë që video ishte bërë 4 vite më parë dhe se është e dashuruar në Feron.

Deri më tash nuk kishte ardhur as një reagim nga vet reperi, i cili më në fund ka thyer heshtjen.

Fero ka publikuar një fotografi përkrah të dashurës së tij, teksa i bëri edhe një dedikim.

“Dashnia jem e përjetshme”, ka shkruar Fero sipër fotografisë me Arbenitën.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë