Loading…

Festa gati i bëhet e kobshme Ivanka Trump: E godet djalin e saj me tavolinën e sërfit

  • 11/05/2021 | 14:40

Festa gati i bëhet e kobshme Ivanka Trump: E godet djalin e saj me tavolinën e sërfit

“Dita e Nënës” për Ivanka Trump gati sa nuk përfundoi në katastrofë, kur ajo mori tre fëmijët e saj për një kurs privat sërfi në Miami.


Ajo përfundoi duke goditur në fytyrë me tavolinën e sërfit djalin e saj më të vogël, Theodore.

Fatmirësisht, aksidenti nuk pati pasoja dhe kursi vijoi normalisht.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë