Loading…

Festa Qoqaj e ‘çmend’ Londrën me bluzën që vë në pah gjoksin e saj

  • 24/05/2022 | 23:14

Festa Qoqaj e ‘çmend’ Londrën me bluzën që vë në pah gjoksin e saj

Blogerja e shumë komentuar, Festa Qoqaj së bashku me të dashurin e saj Bonart Ajvazi kanë filluar së bashku pushimet  dhe po shijojnë momentet më të bukura romantike në Londër.


Por, ajo që po bie në sy është veshja e Festës.

Sa ekstravagante, por herë herë edhe e thjeshtë ajo po shfaqet rrugëve të Londrës me stilin e saj unik.

Festa e konfirmoi së fundmi lidhjen e saj me menaxherin e Yll Limanit, Bonart Ajvazin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë