Loading…

Festat ‘çmendin’ australianët (Foto)

  • 17/12/2016 | 11:59

Festat ‘çmendin’ australianët (Foto)

Pas të rinjve britanikë, të cilët i nisën herët festimet e fundvitit, tashmë edhe australianët nuk mund të rezistonin dot më, transmeton Gazeta Metro.


Festimet kanë nisur tashmë në Sydney, Melbourne dhe Brisbane, ku me dhjetëra të rinj janë fotografuar në rrugët e këtyre qyteteve dhe pranë lokaleve të natës, ku duket se e kanë tejkaluar disi me alkoolin.

Një grua është fotografuar teksa shfaqej topless në dritaren e një taksie, ndërsa një tjetër ka marrë një sy gjumë…në trotuar.

1481962756_festat18 1481962656_festat1 1481962673_festat2 1481962678_festat3 1481962683_festat4 1481962697_festat7 1481962700_festat8 1481962709_festat10 1481962713_festat11 1481962730_festat12 1481962734_festat13 1481962739_festat14 1481962743_festat15 1481962747_festat16

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë