Loading…

Festat e fundvitit: Kështu është dekoruar shtëpia e Kim Kardashian

  • 03/12/2019 | 14:41

Festat e fundvitit: Kështu është dekoruar shtëpia e Kim Kardashian

Familja Kardashian- West këtë vit kanë pasur një vit shumë profilitabil dhe mjaftë të suksesshëm, transmeton Gazeta Metro.


Pranë festave të fundvitit shtëpia e Kim’it dhe Kanye West është rregulluar për mrekulli dhe është bërë një shtëpi plot drita.

Kim Kardashian ka publikuar në rrjetet sociale Instagram pamje nga dekori. Kim ka ndarë me fansat pemën gjigante të mbushur me drita dhe një shtëpizë shumë domethënëse.

Siç e do tradita shtëpia me biskota nuk ka munguar as në shtëpinë e Kimit dhe Kanye, të cilët mbi çati kanë shkruar me kujdes emrat e të gjitha anëtarëve të familjes./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë