Loading…

Festë në familjen e Norës dhe Robertit

  • 15/05/2019 | 08:32

Festë në familjen e Norës dhe Robertit

Renee, vajza e dy artistëve të njohur shqiptarë, Nora Istrefit dhe Robert Berishës, sot feston ditëlindjen e saj të katër, transmeton Gazeta Metro.


Këtë e ka bërë të ditur vetë Roberti, i cili ka vendosur që publikisht ta uroj i pari bijën.

“Urime ditëlindja evlad, te don babi fort”, ka shkruar ai në një fotografi të publikuar në rrjetin social, Instagram ku numëron mbi 123 mijë ndjekës.

Pas këtij imazhi, Roberti ka ripublikuar edhe një fotografi me Norën dhe Reneen, që është publikuar nga një llogari e fansave të Nora Istrefit./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë