Loading…

Festë super luksoze për ditëlindje: Khloe Kardashian ndanë me fansat pamje nga momente të veçanta

  • 30/06/2020 | 16:47

Festë super luksoze për ditëlindje: Khloe Kardashian ndanë me fansat pamje nga momente të veçanta

Khloe Kardashian festoi ditëlindjen e 36-të me një festë që të gjithë e përshkruanin si festa më e madhe që kanë organizuar Karshianët, transmeton Gazeta Metro.


“Përshëndetje njerëz! “Pothuajse është ora 9 e mëngjesit dhe kam marrë kaq shumë mesazhe të ëmbla dhe të bukura”, ka shkruar Khloe në Tëitter.

“Unë të dua shumë dhe nuk mund të ndjehem më e dashur. Faleminderit, faleminderit një milion herë! “Ju dua”, ka shkruar ajo para se të përgatitej për festën.

 

View this post on Instagram

 

💕FAMILY💕

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Pastaj, Khloe postoi fotografi në të cilat shihej ajo duke u kënaqur në festën e saj në të cilën kishte të ftuar personat më të afërt të saj.

 

View this post on Instagram

 

My magical birthday party details✨ The guest list was SMALL but the decor was MAJOR! Event Planner 🔮📋 @mindyweiss @andrew_mindyweiss Flowers 💐 @jeffleatham Chef K 👩🏽‍🍳 @chefkla and @kartsbychefk Desserts 🧁 @cakegourmetsugarservice Ice Cream 🍦 @icecreamoccasions Candles 🕯 @vogue.candles Balloons 🎈 @balloonandpaper

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Në llogarinë e saj në Instagram, ajo tregoi balona të mëdha rozë me pseudonimin e saj Koko, buqeta të mahnitshme që mori dhe ëmbëlsirat e shijshme që ajo më së shumti i pëlqen./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë