Loading…

Festim i veçantë në Gjakovë (Video)

  • 28/11/2016 | 15:01

Festim i veçantë në Gjakovë (Video)

Nxënësit e shkollës së mesme të ulët ‘Mazllum Këpuska’ në Gjakovë, kanë bërë një urim shumë të veqantë për Festën e Flamurit.

Kjo shkollë bashkë me kolektivin kanë organizuar një koreografi të mrekullueshme.

Për më shumë, vlervsojeni ju vetë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë