Loading…

Fidan Aliti po kërkohet nga klubi i madh turk

  • 29/05/2020 | 11:08

Fidan Aliti po kërkohet nga klubi i madh turk

Mbrojtësi i Kombëtares së Kosovës, Fidan Aliti, mund të vazhdojë karrierën në Turqi.

Është gjiganti turk, Besiktas që ka shprehur interesim për lojtarin që momentalisht luan tek Kalmari i Suedisë.

26-vjeçari mund të transferohet gjatë afatit kalimtar të verës, shkruan KosovaPress.

Aliti u transferua në Kalmar vitin e kaluar nga Skënderbeu për shumën në vlerë 150 mijë euro.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë