Loading…

Fifi dhe Graniti kapen duke u puthur sërish në dhomën e pastrimit

  • 09/11/2021 | 08:39

Fifi dhe Graniti kapen duke u puthur sërish në dhomën e pastrimit

Fifi dhe Graniti janë puthur përsëri.


Dyshja Fifi-Granit, duket se nuk mund të qëndrojnë larg njëri-tjetrit.

Pas pak ditësh prej kur Fifi i tha Granitit se duhet të distancohet nga ajo, pasi qëndrimi me të po e penalizon në lojën e tij në shtëpinë e Big Brother, ata janë kapur sërish duke u puthur në dhomën e pastrimit.

Është Fifi ajo që ka puthur pa ndalur Granitin në qafë, ndërkaq Graniti gjatë gjithë kohës e ka pyetur “A je shpirti i Grankos”.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë