Loading…

Fifi dhe këngëtarja shqiptare shkëmbejnë puthje në buzë

  • 28/11/2022 | 13:49

Fifi dhe këngëtarja shqiptare shkëmbejnë puthje në buzë

Fifi dhe Big Mama janë dy nga këngëtaret më pa komplekse të skenës shqiptare.


Mbrëmjen e djeshmme, ato kanë qenë “kundërshtare”, pasi u bën pjesë e disa lojërave në emisionin e “Zemër Luana”.

Madje, në një moment, vajzat i dhuruan njëra-tjetrës një puthje në buzë, duke i befasuar të gjithë.

Kujtojmë që Fifi prej disa kohësh është në një lidhje me biznesmenin, Adis Patushi. Ata janë njohur bashkë, në momentin që këngëtarja la shtëpinë e “Big Brother VIP” dhe nga ai moment nuk janë ndarë për asnjë çast./abcnews.al

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë