Loading…

Fifi e bën milionëshin falë mbylljes në ‘Big Brother VIP’

  • 29/11/2021 | 22:46

Fifi e bën milionëshin falë mbylljes në ‘Big Brother VIP’

Fifi ka publikuar këngën e re, tekstin e së cilës e kishte shkruar kur ishte pjesëmarrës në ‘BBV’.


Muzika dhe teksti është shkruar nga Fifi, teksa producent i këngës është Bruno.

Menjëherë pas lansimit ky projekt u pëlqye shumë nga fansat.

Për dy ditë kënga kapi mbi 1 milion klikime në kanalin ‘Youtube’.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë