Loading…

Fifi e Graniti kapen duke u puthur fshehurazi: Del videoja nga momenti

  • 02/11/2021 | 08:48

Fifi e Graniti kapen duke u puthur fshehurazi: Del videoja nga momenti

Një video ku shihen duke u puthur e përqafuar dy banorë të Big Brother VIP, është shpërndarë nëpër Instagram. Bëhet fjalë për Fifin dhe Granitin.


Ka qenë faqja “Vipat e Bllokut”, që e ka publikuar këtë video. Aty shihet Fifi duke e përqafuar dhe puthur në qafë Granitin.

Në një moment, ata i ndërprenë Donaldi. Ai hyn aty për t’i lënë disa valixhe dhe në atë moment Fifi largohet nga Graniti.

“Kur futesh padashje në dhomën e gabuar”, ka qenë përshkrimi i kësaj video.

Ndryshe, Graniti dhe Fifi janë pajtuar që të mbesin shokë, ndonëse kohë pas kohe i vazhdojnë flirtet me njëri-tjetrin.

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë