Loading…

Fifi e pranon: Mu m’ka qu e mira peshë

  • 21/01/2022 | 15:43

Fifi e pranon: Mu m’ka qu e mira peshë

Këngëtarja Filloreta Raçi- Fifi, gjatë vitit që lamë ishte një ndër emrat më të komentuar të showbiz-it shqiptar.


Artistja kishte marrë pjesë në BBV dhe për atë pjesë u komentua shumë.

Së fundmi artistja ka postuar një video në ‘Instagram’ teksa thotë se ”e ka qu e mira peshë”.

”A e din qe s’kish ma keq se me të qu e mira peshë, mu m’ka qu e mira peshë”, ka thënë Fifi.

Ndërkaq, përsa i përket projektit të saj të fundit, ”Diell”, titullohet kënga e cila është publikuar më 27 nëntor të viti të kaluar.

Videon mund ta shihni KËTU.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë