Loading…

Fifi e thotë troç: Nëse Graniti më puth, do e puth

  • 20/10/2021 | 23:23

Fifi e thotë troç: Nëse Graniti më puth, do e puth

Afrimiteti i Fifit me Granitin është diskutuar tepër si në publik, ashtu dhe brenda shtëpisë së “Big Brother”.

Së fundmi, Fifi ka folur me Donaldin në lidhje me raportin që ka krijuar me futbollistin.

Donaldi i është drejtuar me fjalë të mira për Granitin dhe e ka pyetur se ç’do të bënte nëse ai do e puthte.

Me të qeshura, Fifi ka treguar se do ia kthente puthjen.

“Nëse do të puthte, ça do bëje?”, e ka pyetur Donaldi.

“Do e puth”, është përgjigjur Fifi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë