Loading…

Fifi i drejtohet Granitit: Nëse hynë një femër e re dhe të pëlqen, atëherë …

  • 25/10/2021 | 09:07

Fifi i drejtohet Granitit: Nëse hynë një femër e re dhe të pëlqen, atëherë …

Ngjarjet në “Big Brother VIP” sa po vijnë e po bëhen më interesante.


Fifi dhe Graniti pas zënkave që kishin si duket i kanë ndrequr raportet me njëri-tjetrin.

Këngëtarja dje në bisedë e sipër me Granitin i thotë ish-futbollistit se nëse një femër e re futet në shtëpi ai të merret me të, pasi i thotë se ata dy tashmë janë dosta.

“Nëse të pëlqen një femër e re që hynë në shtëpi, ti grahi mos ta ndjen. Na jena dosta”, i tha Fifi Granitit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë