Loading…

Fifi i këndon Granitit, banorë brohorisin njëzëri

  • 21/10/2021 | 19:44

Fifi i këndon Granitit, banorë brohorisin njëzëri

Marrëdhënia mes Fifit dhe Granitit po mban peshë si publikun ashtu edhe banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri.


Fifi ka shfaqur hapur pëlqimin e saj për ish-futbollistin, ndërsa nga ana tjetër Graniti ka deklaruar se duhet ta njohin më mirë njëri-tjetrin.

Prova javore, teksa çiftet e ndara rastësisht duhet të jetojnë si një trup i vetëm duket se ia ka shtuar mallin dy të rinjve për njëri-tjetrin.

Paraditen e sotme, ndërsa në radio u vendos kënga ‘’Marova’’, dyshja më e përfolur e këtij edicioni nuk i rezistoi dot njëri-tjetrit dhe filluan të putheshin dhe përqafoheshin duke krijuar një situatë mjaft romantike.

Banorët nga ana tjetër brohorisnin në sfond duke nxitur çiftin që të shkëmbenin dhe një puthje dashurore me njëri-tjetrin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë