Loading…

Fifi i reagon ashpër Granitit: Ta këpus qafën si knusit

  • 02/11/2021 | 17:53

Fifi i reagon ashpër Granitit: Ta këpus qafën si knusit

Ani pse Fifi dhe Graniti janë deklaruar se janë shokë, këngëtarja kohë pas kohe nuk po e lë të qetë ish-futbollistin nga Kosova.


Sapo Fifi e sheh Granitin me dikë nga vajzat e shtëpisë, këngëtarja bëhet xheloze.

Një skenë e tillë ka ndodhur edhe sot, ku Fifi në sy të Beatrix Ramosaj ia tërheq vërejtjen Granitit.

“Ta këpus qafën si knusit”, ka qenë “kërcënimi” i këngëtares për ish-futbollistin i cili i thotë se kjo i bie ‘me të rreh, e mos me të lënë me qajt”.

Kujtojmë se Graniti gjatë kësaj javë, në një bisedë me banorët, shprehu dëshirën që Big Brother t’ia sillte ish të dashurën.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë