Loading…

Fifi ia dedikon këtë tatuazh Donaldit

  • 09/12/2021 | 15:16

Fifi ia dedikon këtë tatuazh Donaldit

Këngëtarja, Filloreta Raçi e njohur si Fifi, pas largimit nga shtëpia ka bërë disa ndryshime në ‘look-un’ e saj.


Fifi pas ndryshimit të ngjyrës së flokëve, ajo ka bërë tani një tatuazh të ri, duke shkruar në dorën e saj ‘Filogyl’.

Këtë e bëri të ditur përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”, ku e etiketoi edhe aktorin, Donald Veshaj.

Kujtojmë që Fifi para pak ditësh njoftoi që do të nis seancat me psikolog dhe do të kujdeset për shëndetin e vet, pasi gjatë kohës që ishte në shtëpi ajo u gjykua për shkak të sjelljeve.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë