Loading…

Fifi ia lë rendin Donaldit: Ai nis të qaj, gjen ngushëllim nga Semi

  • 30/10/2021 | 19:51

Fifi ia lë rendin Donaldit: Ai nis të qaj, gjen ngushëllim nga Semi

Diskutim e të ashpëra po ndodhin në Big Brother VIP, ku një tjetër erdhi pak më parë.


Donaldi ka pasur diskutim me Ilirin, ndërsa tani shihet Donaldo duke qarë e pranë tij është Semi e cila po e ledhaton dhe përqafon.

Ky diskutim si duket nuk ka përfunduar mirë, pasi Donaldi është shumë i prekur, teksa thotë se ‘nuk dëshiron të dalë nga vetja’.

Vëllai i madh i shtëpisë së famshme në Big Brother ka vendosur që si pasojë e thyerjes së rregullave nga banorët të penalizojë të gjithë.

Gjatë ditës së sotme “Vëllai i Madh” i ka njoftuar të gjithë banorët që janë sërish të nominuar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë