Loading…

Fifi i’u kundërpërgjigjet kritikuesve, të cilët po e kritikojnë përse u dobësua

  • 16/09/2020 | 15:17

Fifi i’u kundërpërgjigjet kritikuesve, të cilët po e kritikojnë përse u dobësua

Fifi u përgjigjet atyre të cilët po e kritikojnë përse u dobësua, shkruan Gazeta Metro.


Këngëtarja së fundi është komentuar për ndryshimin e madh në pamje, pasi ka humbur disa kile.

Artisja, kësaj radhe po merr komente negative nga ndjekësit, që e akuzojnë se tashmë është bërë si të tjerat, ngase humbi shumë kile.

Ndaj mesazheve të tilla, Fifi ka vetëm një përgjigje, andaj lutet që personave të tillë Zoti t’iu dhurojë vetëm dashuri, teksa thekson se trupin e vet e ka dashur njësoj si me më shumë kile, si tash me më pak.

“Per mesazhe te tilla kam veq nje pergjigje- “une cdo here e kam dasht trupin tem si kur kam qene 100kg si tash 69kg.. Zoti ju bekofte e ju dhashte dashni n’vend te vrerit. Me shume dashuri Fifi”, ka shkruar ajo.

“Pa gajle” titullohet projekti i fundit muzikor nga Fifi, të cilin e solli në duet me Young Zerkën./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë