Loading…

Fifi ka humbur disa kilogram, do t’iu mahnitë me pamjen e re

  • 12/09/2019 | 15:13

Fifi ka humbur disa kilogram, do t’iu mahnitë me pamjen e re

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Filloreta Raçi apo e njohur si Fifi, këtë vit ka pasur sukses në projektet muzikore, shkruan Gazeta Metro.


Artistja, 25 vjeçare ka vendosur të ndryshojë pamjen e saj dhe siç po shihet ndryshimi po i shkon shumë asaj. Këngëtarja ka ndryshuar ngjyrën e flokëve.

Në foton e postuar në rrjetin social Instagram ajo duket mjaft e bukur dhe elegante. Madje, edhe më e dobët.

Ndryshe, ‘Shqipe’ është projekti i fundit i Fifit, që e ka publikuar para një muaji. Ky projekt po pëlqehet shumë nga fansat e saj dhe deri tani numëron më shumë se 500 mijë klikime në kanalin Youtube.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë