Loading…

Fifi në Big Brother: E kam problem me u la me meshkuj në banjo, ‘du mu fërku vet’

  • 09/10/2021 | 08:39

Fifi në Big Brother: E kam problem me u la me meshkuj në banjo, ‘du mu fërku vet’

Big Brother ka nisur natën e dytë të këtij edicioni VIP.

Për Fifin, Granitin dhe Semin u shfaq një klip, ku në një moment të ndodhur ditë më parë, Graniti futet në dush ku ishin Semi me Fifin, derisa kjo e fundit doli menjëherë nga aty.

Pyetja nga studio erdhi për Fifin se mos ishte xhelozi, por këngëtarja hodhi poshtë një gjë të tillë.

“E kam problem me u la me meshkuj në banjo, sidomos të huaj, thjesht du me u fërku vetë”, ishin fjalët e Fifit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë