Loading…

Fifi në hall: Kaq para ia kërkoi borxh Yll Limanit

  • 26/01/2022 | 12:43

Fifi në hall: Kaq para ia kërkoi borxh Yll Limanit

Këngëtarja telefonoi mikun e saj, Yll Limanin duke ia kërkuar atij 3000 euro borxh.


Fenomenit të sfidave në TikTok nuk i ka shpëtuar as Fifi e cila së fundmi ka qenë në një “betejë” me një prej personazheve të njohur të rrjeteve sociale.

Ky i fundit mori më shumë dhurata se Fifi duke bërë që ajo të “dënohet” dhe si “dënim” këngëtarja telefonoi mikun e saj, Yll Limanin duke ia kërkuar atij 3000 euro borxh.

I habitur, Ylli e pyet se ku i çon lekët e klikimeve dhe koncerteve, mirëpo në fund pranoi që ta ndihmonte.

“Ku po i qon paret e klikimeve, e koncerteve”, ia ktheu ai  dhe më pas u tregua mik dhe i tha se kjo punë është e kryer.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë