Loading…

Fifi paska organizuar dasmën para kohe: Tregon cili nga këngëtarët do t’i këndojnë

  • 30/06/2020 | 14:05

Fifi paska organizuar dasmën para kohe: Tregon cili nga këngëtarët do t’i këndojnë

Fifi ka qenë e ftuara e fundit në emisionin ‘Në kurthin e Piter Pan’, ku i është përgjigjur pyetjeve ‘spec’ të fëmijëve.


Gjatë intervistës këngëtarja ka zbuluar edhe planet e dasmës, ajo ka planifikuar të organizoj një dasmë me shumë të ftuar.

Po ashtu ajo zbuloi këngëtarët shqiptarë që do t’i thërrasë për t’i kënduar në dasmë. “Labinot Tahiri, Altin Shira, Artjola Toska, Remzie Osmani, Flori dhe çunat, Anxhela Peristeri, Valon Shehu, Era Rusi dhe të tjerë”, zbuloi Fifi.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë