Loading…

Fifi për Adem Mikullovcin: E unë andërr e kam pas me ju pa

  • 15/09/2020 | 16:58

Fifi për Adem Mikullovcin: E unë andërr e kam pas me ju pa

Pas lajmit të vdekjes së aktorit legjendar Adem Mikullovci, ngushëllime të shumta vërshuan gjithandej, në mesin e të cilëve nuk ka munguar as ngushëllimi i Fifit, transmeton Gazeta Metro.


Reagimi i Ademit pas vdekjes së Leze Qenës ka qenë i postuar sot më shumë se kurrë në rrjete sociale, postim ku të cilin e postoi edhe Fifi në profilin e saj në Instagram.

“E unë andërr e kam pas me ju pa veç niher edhe juve edhe Lezen. Kofshi të xhehnetit Inshallah.  R.I.P”, ka shkruar Fifi sipër fotografisë në të cilën lexohej qartë dedikimi i Ademit për Lezën.

Ndryshe, Fifi ka qenë mjaft shumë e komentuar nga ana e fansave për shkak të ndryshimit drastik që bëri në peshë./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë