Loading…

Fifi sërish shpërthen në vaj: Kom lyp me u largu nga shtëpia, nuk po mundem më me përballu

  • 22/10/2021 | 18:15

Fifi sërish shpërthen në vaj: Kom lyp me u largu nga shtëpia, nuk po mundem më me përballu

Minuta më parë ka ndodhur një debat i ashpër mes Fifit dhe Granitit brenda shtëpisë së Big Brother VIP Albania.


Menjëherë pas sqarimit me Granitin, Fifi ka shkuar në dhomën e rrëfimit për të folur me njerëzit e produksionit, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Në një bisedë me Granitin, këngëtarja nga Kosova ka treguar se ka kërkuar që të largohet nga shtëpia.

“Kom lyp me u largu nga shtëpia. Nuk po mundem më me përballu, kërkova takim edhe me psikologen”, u shpreh Fifi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë