Loading…

Fifi tregon nëse do të kthehej në Big Brother

  • 16/01/2022 | 23:03

Fifi tregon nëse do të kthehej në Big Brother

Pas daljes nga BBV-ja Fifi ka folur sot për herë të parë në Fan Club.


Ajo ka folur shumë për rrugëtimin e saj brenda shtëpisë. E pyet nëse do të kthehej në BBV pasi ajo ka kaluar të gjithë vështirësisë.

Ajo sqaroi se tipi i saj është shumë vendimtarë dhe në situatat normale nuk heq dorë nga gjërat që fillon, por që në shtëpi për të mirën e saj i duhej të hiqte dorë.

Ndërsa sa i përket kthimit të saj ajo tha se është në mes për vendimin e saj.

Këngëtarja tha se 50 përqind mendon se ka bërë mirë që hoqi dorë për tu marrë me veten dhe në anën tjetër 50 përqind ishte vendim i nxituar.

Fifi konsiderohej njëra ndër banoret më të forta të këtij edicioni.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë