Loading…

“Fifty Shades Darker” me përmbajtje të fortë erotike (VIDEO)

  • 10/11/2016 | 13:30

“Fifty Shades Darker” me përmbajtje të fortë erotike (VIDEO)

Filmi “Fifty Shades Darker” tani zyrtarisht vlerësohet për përmbajtje të fortë erotike. Kjo do të thotë se ata të cilët janë nën moshën 18-vjeç duhet të shoqërohen nga prindi apo kujdestari.

Jamie Dornan dhe Dakota Johnson do të kthehen përsëri si Christian Grey dhe Anastasia Steele, në të dy filmat; Fifty Shades Darker dhe Fifty Shades Freed. Bazuar në skenat që zhvillohen në Fifty Shades of Grey, edhe dy filmat tjerë do të lidhen me ditën e Shën Valentinit.

Ky film do të shfaqet në kinema me datën 10 shkurt 2017 ndërsa pjesë e filmit do të jetë edhe këngëtarja nga Kosova Rita Ora e cila do të luajë rolin e motrës së Christian Grey./gazetametro.net

rs_300x300-160913103608-fb-600-fifty-shades-darker

fifty-shades-darker

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë