Loading…
‘Fiken’ Facebook dhe Instagram, probleme në të gjithë globin
  • 14/03/2019 | 23:05

‘Fiken’ Facebook dhe Instagram, probleme në të gjithë globin

Facebook sërish me probleme. Rrjetet sociale Facebook dhe Instagram nuk po funksionojnë siç duhet prej më shumë se një orë, transmeton Gazeta Metro.


Të gjithë përdoruesit e tyre nuk mund të kenë akses në llogaritë e tyre, duke mos kryer dot asnjë veprim, dhe sidomos faqet e bizneseve nëpër botë.

Duket se është një problem i përkohshëm, i cili pritet që në pak minuta t’i rikthehet normalitetit.

Interneti është duke e shfrytëzuar rrjetin sociale Twitter, për t’u ankuar e për të kuptuar, se nuk është problemi vetëm tek ata./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë