Loading…

Fiksimi më i çuditshëm seksual: Ja çfarë pëlqejnë më shumë njerëzit

  • 06/12/2021 | 15:26

Fiksimi më i çuditshëm seksual: Ja çfarë pëlqejnë më shumë njerëzit

Bota është e mbushur me fiksime të çuditshme seksuale.


Që nga thithja e gishtit të madh e deri tek seksi me robotët, çfarë nuk gjen në këtë planet.

Por nëse ka shumë fetishe ekstreme seksuale, duket se njëri është më i zakonshëm.

Ekspertja Jenny Nordbak thotë se fetishi më i zakonshëm është fiksimi pas shputës së këmbës.

“Shumë njerëz janë të fiksuar pas këmbëve”.

“Disa djem pëlqejnë shputat e pastra dhe me manikyr. Të tjerë pëlqejnë këmbët me erë dhe të pista. Disa duan të thyejnë diçka me këmbë, të tjerë janë të fiksuar pas masazhit të këmbëve”.

Sipas saj, shumica e klientëve në bordellon e saj ishin njerëz të fuqishëm.

Fetishi i dytë më i zakonshëm është poshtërimi i klientes.

Po ashtu të shumtë janë meshkujt që duan të vishen si femra gjatë seancave sadomazokiste.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë