Loading…

Fiksohem fare pas syrit tënd, ta ha buzën: Donaldi ia shpreh dashurinë Beatrixës

  • 14/01/2022 | 11:49

Fiksohem fare pas syrit tënd, ta ha buzën: Donaldi ia shpreh dashurinë Beatrixës

Donald dhe Trixa janë çifti i shumëpërfolur i showbizit.


Romanca e tyre nisi në formatin e Big Brother Vip në një situatë të pazakontë, për shkak të raportit të lënë pezull mes Donaldit dhe Borës pas takimit që patën.

Kohët e fundit dyshja kanë përjetuar një krizë në marrëdhënien e tyre sa u mendua se po shkon drejt fundit.

Por pas spektaklit të ditës së martë pas shumë diskutimeve që patën së bashku dyshja kanë arritur të gjejnë paqe me njëri-tjetrin.

Teksa ndodheshin në kutitë e kartonit Donaldi përdor një fjalor shumë të këndshëm ndaj Trixës.

“Buzen e ke te bukur, ta ha fare”, ishin fjalët e tij që Beatrix i pranoi me shumë qejf.

Por, se si do shkojë kjo romancë pas datës 18 shkurt mbetet për tu parë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë