Loading…

Fillojnë homazhet për Leze Qenën

  • 25/03/2020 | 17:47

Fillojnë homazhet për Leze Qenën

Para Teatrit Kombëtar të Kosovës kanë filluar të mbahen homazhe për nder të aktores së mirënjohur, Leze Qena.


Aty janë parë qytetarë dhe kolegë të saj të cilët ishin me maska dhe ndetën qirinj dhe vendosën lule, para fotografisë së saj të vendosur jashtë në shkallët e Teatrit Kombëtar.

Qena do të varroset nesër në ora 17:00 në varrezat e qytetit në Prishtinë.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë