Loading…

Fillojnë ndeshjet në Superligën e Kosovës

  • 25/09/2021 | 15:07

Fillojnë ndeshjet në Superligën e Kosovës

Kanë filluar dy ndeshjet e sotme të programit të Superligës së Kosovës mes Llapit e Drenicës dhe Ulpianës e Dukagjinit.

Skuadra e Llapit do të kërkoj me çdo kusht fitoren sot në udhëtim drejt Drenicës, kurse Ulpiana do të zhvillojë ndeshje si vendase kundër Dukagjinit.

Fakt interesant është që pas pesë xhirove të zhvilluara, Llapi dhe Dukagjini ende nuk kanë regjistruar fitore, duke u pozicionuar në fund të tabelës, me nga dy pikë të arkëtuara.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë