Loading…
Fillojnë telashet për Challandes, ylli i Kosovës lëndohet në stërvitje dhe humbet ndeshjen me Maltën
  • 11/10/2018 | 10:30

Fillojnë telashet për Challandes, ylli i Kosovës lëndohet në stërvitje dhe humbet ndeshjen me Maltën

Bernard Challandes nuk do të mund të llogarit në Leart Paçaradën për ndeshjen me Maltën


Kosova sot do të ballafaqohet me Maltën në kuadër të Ligës së Kombeve me ndeshjen që do të zhvillohet në stadiumin Fadil Vokrri me fillim nga ora 20:45, transmeton GazetaMetro.

Mbrojtësi i majtë, Leart Paçarada është lënduar gjatë stërvitjeve me Kosovën dhe tani është FFK që ka bërë të ditur se ai do të mungojë në ndeshjen ndaj Maltës.

“Futbollisti i Kombëtares A Leart Paçarada, është lënduar gjatë stërvitjeve, ndaj nuk do të jetë në gjendje që ta ndihmojë ekipin në këto dy ndeshje dhe ai udhëton menjëherë për Gjermani”, thuhet në njoftimin e FFK-së. /GazetaMetro/
Related image

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë