Loading…

Fillon keq ndeshja për Ballkanin, Sivasspor kalon në epërsi

  • 06/10/2022 | 18:51

Fillon keq ndeshja për Ballkanin, Sivasspor kalon në epërsi

Sivasspor ka kaluar në avantazh në minutën e parë të ndeshjes kundër Ballkanit, transmeton Gazeta Metro.


Mesfushori i skuadrës turke, Fredrik Ulvestad arriti të shënoi golin e epërsisë pas një pakujdesie në mbrojtje nga suharekasit.

Kujtojmë se përveç Ballkanit dhe Sivasspor në këtë grup janë edhe Slavia Prague dhe CFR Cluj.

Rezultati momental 1-0. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë