Loading…

Fillon manifestimi tradicional ‘Flaka e Janarit 2017’

  • 11/01/2017 | 09:10

Fillon manifestimi tradicional ‘Flaka e Janarit 2017’
Nën përkujdesjen e kryetarit të Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, sot nis manifestimi tradicional shumë kulturor “Flaka e Janarit 2017”, që sivjet i kushtohet heroit Idriz Seferi.

Kështu është bërë e ditur përmes një njoftimi për media nga Komuna e Gjilanit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë