Loading…

Fillon ndeshja në ‘Fadil Vokrri’, Ballkani përball Klaksvik

  • 04/08/2022 | 20:04

Fillon ndeshja në ‘Fadil Vokrri’, Ballkani përball Klaksvik

Ka filluar ndeshje në mes të Ballkanit dhe Ki Klaksvik, shkruan Gazeta Metro.


Në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ ka filluar ndeshja e vlefshme për rrethin e tretë të Ligës Konferencë.

Ballkani kampioni i Kosovës, po përballet me Ki Klaksvik.

Suharekasit shpresojnë për fitore dhe shpresojnë gjithashtu për sigurimin në kalimin e fazës ‘playoff’. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë