Loading…

Fillon protesta e PSD’së

  • 29/01/2022 | 14:05

Fillon protesta e PSD’së

Sapo ka filluar protesta e PSD’së për kundërshtimin e shtrejtimit të energjisë elektrike, shkruan Gazeta Metro.


Kjo protestë është e dyta në radhë për këtë temë pasi në mesjavë ka pasur edhe një protestë.

Kujtojmë se Qeveria e Albin Kurtit është duke e mbështetur këtë rritje pavarësisht kundërshtimeve të mëdha të opozitës dhe Shoqërisë Civile. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë