Loading…

Fillon takimi Mogherini – Veseli (Foto)

  • 04/03/2017 | 09:59

Fillon takimi Mogherini – Veseli (Foto)

Përfaqësuesja e Lartë e Bashkimit Europian për Politikë të Jashtme dhe Siguri, Federica Mogherini, po vazhdon takimet me liderët institucional të Kosovës.


Pas takimit me presidentin Hashim Thaçi, ajo ka filluar takimin me kyreparlamentarin Kadri Veseli.

Mogherini Veseli

Mogherini, më pas do të takohet me kryeministrin Isa Mustafa, ku më pas do të ketë edhe në konferencë për media nga ku do t’i drejtohen opinionit.

17149064_10208137595987257_1813380964_o

Ajo në fund para se të niset për në Mitrovcië, ku do të shikojë ecurinë e punimeve për rivitalizimin e urës së Ibrit, do të mbledhë në një takim të përbashkët liderët politikë të pozitës dhe opozitës. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë