Loading…

Filmi ‘Nocturnal Animals’ nga kreatori i modës Tom Ford

  • 03/11/2016 | 11:52

Filmi ‘Nocturnal Animals’ nga kreatori i modës Tom Ford

Tom Ford njihet si dizenjator shumë i suksesshëm në industirinë  e modës,por përpos kësaj kreatori ka pasion edhe kinematografinë.

Ky projekt i tij vjen  shtatë  vite pas filmit të  tij të parë ‘A single Man’ me një  kast të aktorëve si : Julianne Moore dhe Colin Firth.

Në filmin e tij më të ri ‘Nocturnal Animals’ marin pjesë aktorët e famshëm si Jake Gyllenhall dhe Amy Adams.

 

tom-ford

Premiera e filmit do të  jepet më katër nëntor 2016.

Për më  shumë detaje më  poshtë  mundë ta shikoni trailerin e filmit.

https://www.youtube.com/watch?v=yfGrzcWtcrM

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë