Loading…

Filmoi vdekjen e saj live në Instagram, video që po tmerron të gjithë

  • 17/09/2020 | 08:44

Filmoi vdekjen e saj live në Instagram, video që po tmerron të gjithë

Stephanie Angelica Vasquez, një 25-vjeçare nga Kensington, kishte qenë duke vozitur Toyota Supra 2020 që u përplas me një Honda Accord në Gaithersburg .

Vetëm pak çaste para përplasjes, ajo postoi disa video të saj në Instagram duke pozuar para automjetit të verdhë.

Personi i ulur në sediljen e pasagjerit të Supra, 35-vjeçari Jonathan Chakras, u shpall gjithashtu i vdekur në vendin e ngjarjes. .

Detektivët nga Departamenti i Policisë së Qarkut Montgomery thanë në një njoftim të së enjtes se oficerët iu përgjigjën skenës rreth orës 6.37 pasdite pasi morën njoftimin për një përplasje të rëndë. Autoritetet besojnë se Vasquez kishte vozitur shpejtë, gjë që gjë që u bë shkas për përplasje.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë