Loading…

Finalja e Kupës: Baseli në epërsi, Ajeti shënon një gol të bukur me kokë

  • 19/05/2019 | 14:51

Finalja e Kupës: Baseli në epërsi, Ajeti shënon një gol të bukur me kokë

Baseli dhe Thun janë duke e zhvilluar ndeshjen finale në kuadër të Kupës së Zvicrës (Swiss Cup) në futboll, transmeton Gazeta Metro.


Baseli ka kaluar në epërsi, falë golit nga sulmuesi shqiptar, Albian Ajeti në minutën e 23-të.

Më të fundit
...
  • 05/08/2020 | 12:57
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë