Loading…

Fishekzjarret i djegin ushqimin e bagëtive

  • 01/01/2017 | 17:18

Fishekzjarret i djegin ushqimin e bagëtive

Një qytetar i Vushtrrisë ka raportuar se nga mjetet piroteknike i është djegur një sasi ushqim bagëtish.

Sipas policisë, njësistet e saj, bashkë me zjarrfikësit, kanë dalur në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarrin.

Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për të lënduar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë